Walter du Halde / Walter Duhalde född: 1919
Interiörmotiv med barn
Signerad: W. du Halde
Mått på duk: 61 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Walter Du halde Oil on canvas
Walter du Halde / Walter Duhalde born: 1919
Interior motif with child
Signed: W. du Halde
Dimensions on canvas: 61 x 50 cm
Condition report: Minor color drop, minor wear on frame, no other remarks
1 700 SEK | 2020-09-03 15:34 |
1 600 SEK | 2020-09-01 10:29 |
1 500 SEK | 2020-08-30 22:29 |
450 SEK | 2020-08-26 17:18 |
350 SEK | 2020-08-19 18:39 |
100 SEK | Start price |