Abstrakt komposition
Monogramsignerad: XII
Mått på pannå: 22 x 51 cm
Konditionsrapport: Saknar inramning, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on panel
Abstract composition
Monogram signed: XII
Dimensions of panel: 22 x 51 cm
Condition report: Missing frame, minor wear-based wear, no other remarks
650 SEK | 2020-10-01 15:08 |
600 SEK | 2020-10-01 15:08 |
500 SEK | 2020-09-27 23:36 |
250 SEK | 2020-10-01 11:30 |
100 SEK | 2020-09-02 10:53 |
100 SEK | Startpris |