Motiv föreställande människor och djur
Till synes osignerad
Mått på pannå: 26,5 x 20,5 cm
Konditionsrapport: Skador på ram, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Ivar Arosenius 1878-1909 Attributed to Oil on panel
Motifs depicting people and animals
Seemingly unsigned
Dimensions of panel: 26,5 x 20,5 cm
Condition report: Damage to frame, age-based wear, no other remarks
4 000 SEK | 2020-09-29 20:07 |
3 800 SEK | 2020-09-02 09:28 |
2 400 SEK | 2020-09-29 18:19 |
2 000 SEK | 2020-09-26 18:32 |
500 SEK | 2020-09-22 07:44 |
100 SEK | Startpris |