Motiv av gråtande barn
Monogramsignerad: J.N.
Mått på bildyta: 20 x 13 cm
Konditionsrapport: Fläckar och missfärgning av pappret, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Jenny Nyström 1854-1946 Mixed media on paper
Motif of crying child
Monogram Signed: J.N.
Dimensions of image area: 20 x 13 cm
Condition report: Stains and discoloration of the paper, minor age-based wear, no other remarks
3 200 SEK | 2020-10-01 10:36 |
3 000 SEK | 2020-09-27 23:37 |
2 000 SEK | 2020-09-24 10:29 |
250 SEK | 2020-09-24 08:07 |
200 SEK | 2020-09-23 17:09 |
150 SEK | 2020-09-22 23:58 |
100 SEK | 2020-09-10 15:16 |
100 SEK | Startpris |