Porträtt av Axel Oxenstierna
Otydligt signerad: J Tirén
Mått på papper: 14 x 21 cm
Konditionsrapport: Fuktfläck, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Johan Tirén 1853-1911 Pencil on paper
Portrait of Axel Oxelstierna
Otydligt signerat: J Tirén
Dimensions of paper: 14 x 21 cm
Condition report: Moisture stain, age-based wear, no other remarks
100 SEK | 2020-09-02 09:00 |
100 SEK | Startpris |