Motiv föreställande tjurfäktning
Otydligt signerad G.Börtner
Mått på pannå: 85 x 115,5 cm
Konditionsrapport: Lös i inramning, lite färgbortfall, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Unknown artist Oil on panel
Motif depicting bullfighting
Unclearly signed
Dimensions of panel: 85 x 115,5 cm
Condition report: Loose in framing, minor color drop, age-based wear, no other remarks
150 SEK | 2020-09-27 12:09 |
100 SEK | 2020-09-02 09:06 |
100 SEK | Startpris |