Naivistisk komposition
Signerad: Persson
Mått på pannå: 46 x 55 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Erik Persson 1879-1973 Oil on wooden board
Naivistic composition
Signed: Persson
Board size: 46 x 55 cm
Condition report: Minor age-based wear, wear on frame, no other remarks
2 400 SEK | 2020-09-25 22:57 |
2 200 SEK | 2020-09-27 19:09 |
1 700 SEK | 2020-09-21 20:57 |
1 300 SEK | 2020-09-09 14:01 |
100 SEK | Startpris |