"Blicken"
Akryl på papper uppfodrad på duk.
Signerad: Lindstrom
Mått på duk: 59 x 52 cm
Bengt Lindström 1925-2008 Acrylic on paper
"The look"
Acrylic on paper mounted on canvas.
Signed: Lindstrom
Dimensions of canvas: 59 x 52 cm
Condition report: No remarks
11 000 SEK | 2020-10-01 15:15 |
10 500 SEK | 2020-10-01 15:14 |
9 000 SEK | 2020-10-01 15:14 |
8 200 SEK | 2020-09-22 07:26 |
7 800 SEK | 2020-09-19 11:52 |
7 800 SEK | 2020-09-21 19:28 |
4 600 SEK | 2020-09-21 19:20 |
100 SEK | Startpris |