Konstnär född: 1943
"Piteälv"
Signerad: Gärdis
Mått på duk: 83 x 67 cm
Gärdis Lindgren Oil on canvas
Artist born: 1943
"Piteälv"
Signed: Gärdis
Dimensions of canvas: 83 x 67 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
3 600 SEK | 2020-10-01 15:14 |
3 400 SEK | 2020-10-01 15:10 |
2 000 SEK | 2020-09-29 21:32 |
1 500 SEK | 2020-09-28 14:17 |
1 400 SEK | 2020-09-28 00:34 |
100 SEK | 2020-09-15 11:54 |
100 SEK | Startpris |