"Clownen Jack"
Signerad. Åberg
Daterad: 2008
Mått på duk: 100 x 81 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Bengt Åberg 1941-2015 Oil on canvas
"jack the clown"
Signed. Åberg
Dated: 2008
Dimensions of canvas: 100 x 81 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
7 000 SEK | 2020-09-26 18:34 |
6 800 SEK | 2020-09-16 16:50 |
6 600 SEK | 2020-09-24 20:19 |
3 200 SEK | 2020-09-23 16:45 |
2 000 SEK | 2020-09-21 20:20 |
100 SEK | Startpris |