Fåglar i landskap.
Signerad: Mosse Stoopendaal
Mått på duk: 85 x 60 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Mosse Stoopendaal 1901-1948 Oil on canvas
Birds in landscape.
Signed: Mosse Stoopendaal
Dimensions of canvas: 85 x 60 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
6 600 SEK | 2020-09-17 12:35 |
6 400 SEK | 2020-09-27 19:10 |
900 SEK | 2020-09-22 12:00 |
100 SEK | Startpris |