Spelande man vid flygel.
Signerad: Bill Olson
Mått bildyta: 60 x 40 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
------------------------
Bill Olson Mixed technique on paper
Playing man at grand piano.
Signed: Bill Olson
Dimensions image area: 60 x 40 cm
Condition: Minor wear on frame, No other remarks.
4 000 SEK | 2020-10-01 15:23 |
3 800 SEK | 2020-09-17 12:35 |
3 800 SEK | 2020-10-01 15:11 |
1 500 SEK | 2020-09-29 18:08 |
800 SEK | 2020-09-22 09:25 |
100 SEK | Startpris |