Landskapsmotiv
Signerad: C.M. Lindqvist
Mått på pannå: 33,5 x 29,5 cm
Konditionsrapport: Något otydlig signatur, krackelering i färg/ skadad bildyta, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on paper attached to panel
Landscaping motif
Signed: C.M. Lindqvist
Dimensions of wooden board: 33,5 x 29,5 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
3 400 SEK | 2020-10-01 15:10 |
3 200 SEK | 2020-10-01 15:16 |
1 300 SEK | 2020-09-30 22:15 |
1 200 SEK | 2020-09-23 18:27 |
350 SEK | 2020-09-22 21:07 |
100 SEK | 2020-09-08 16:19 |
100 SEK | Startpris |