Porträtt av man, möjligen Édouard Manet
Signerad: Forain
Bildstorlek: 18,5 x 15,5 cm
Konditionsrapport: Något gulnad, mindre åldersbaserat slitage och märken, inga övriga anmärkningar.
Jean Louis Forain 1852-1931 Watercolor on Paper
Portrait of man, possibly Édouard Manet
Signed: Showman
Image size: 18.5 x 15.5 cm
Condition report: Minor yellowing, minor age-based wear and marks, no other remarks.
550 SEK | 2020-09-21 09:06 |
500 SEK | 2020-09-28 21:20 |
100 SEK | Startpris |