Komposition
Signerad: T.Bergmark
Mått bildyta: 33 x 21 cm
Torsten Bergmark 1930-2011 Watercolor on paper
Composition
Signed: T.Bergmark
Dimensions of picture area: 33 x 21 cm
Condition report: No remarks
100 SEK | 2020-09-02 16:00 |
100 SEK | Startpris |