"Holzstich 1936"
Signerad: E.Wiiralt
Mått på bildyta: 14,5 x 10,5 cm
Eduard Wiiralt 1898-1954 Woodcut
"Holzstich 1936"
Signed: E.Wiiralt
Dimensions of image area: 14.5 x 10.5 cm
Condition report: Minor wear-based wear, no other remarks
5 000 SEK | 2020-10-01 14:22 |
4 800 SEK | 2020-10-01 10:23 |
3 800 SEK | 2020-10-01 07:31 |
2 000 SEK | 2020-09-27 19:11 |
500 SEK | 2020-09-21 23:20 |
400 SEK | 2020-09-23 18:53 |
100 SEK | 2020-09-10 16:18 |
100 SEK | Startpris |