Komposition
Signerad: Cai
Mått på pannå: 76 x 21,5 cm
Konditionsrapport: Fläck, mindre åldersbaserat slitage, mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Cai Poulsen 1920-1997 Oil on panel
Composition
Signed: Cai
Dimensions of panel:
Condition report: Stain, minor age-based wear, minor wear on frame, no other remarks
450 SEK | 2020-09-21 20:22 |
400 SEK | 2020-09-22 12:26 |
200 SEK | 2020-09-21 22:35 |
100 SEK | 2020-09-04 09:03 |
100 SEK | Startpris |