Motiv av älgkalvar
Konstnär född: 1948
Signerad: Tord Hjukström
Daterad: 1979
Mått på pannå: 49,5 x 40 cm
Tord Hjukström Oil on Panel
Motif of elk calf
Artist born: 1948
Signed: Tord Hjukström
Dated: 1979
Dimensions of panel: 49,5 x 40 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
250 SEK | 2020-09-29 22:41 |
200 SEK | 2020-09-07 16:09 |
100 SEK | Startpris |