Porträtt
Signerad: Einar Wallquist
Daterad: 1969
Mått bildyta: 22,5 x 30 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp på ram, inga övriga anmärkningar
Einar Wallquist 1896-1985 Pencil on paper
Portrait
Signed: Einar Wallquist
Dated: 1969
Dimensions image area: 22,5 x 30 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor color drop on frame, no other remarks
150 SEK | 2020-10-01 12:06 |
100 SEK | 2020-09-02 15:55 |
100 SEK | Startpris |