"Ateljédörren"
Signerad: Hällgren
Daterad: 1977
Mått på duk: 35,5 x 43,5 cm
Konditionsrapport: Skador på ram, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on Canvas
"The studio door"
Signed: Hällgren
Dated: 1977
Dimensions of canvas: 35,5 x 43,5 cm
Condition report: Damage on frame, age-based wear, no other remarks
1 900 SEK | 2020-10-01 15:30 |
1 800 SEK | 2020-10-01 15:28 |
1 200 SEK | 2020-10-01 11:54 |
900 SEK | 2020-10-01 11:47 |
850 SEK | 2020-09-30 10:54 |
100 SEK | 2020-09-11 13:31 |
100 SEK | Startpris |