"Afton vid havet (Pålholmen)"
Signerad: Siri Boe
Daterad: 1974
Mått på pannå: 44 x 36,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Sigrid Boden 1920-2012 Oil on panel
"Afton vid havet (Pålholmen)"
Signed: Siri Boe
Dated: 1974
Dimensions of canvas: 44 x 36,5 cm
Condition report: Minor age-based wear on frame, no other remarks
400 SEK | 2020-10-01 13:01 |
350 SEK | 2020-09-09 14:44 |
250 SEK | 2020-10-01 12:50 |
150 SEK | 2020-09-27 23:38 |
100 SEK | Startpris |