Motiv av en Häger
Signerad
Mått på bildyta: 24 x 22 cm
Konditionsrapport: Fläck i vänster övre hörn, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Ohara Koson 1877-1945 Color woodcut 20th century
Motif of a Heron
Signed
Dimensions of image area: 24 x 22 cm
Condition report: Stain in the left upper corner, minor age-based wear, no other remarks
800 SEK | 2020-10-01 15:32 |
750 SEK | 2020-09-27 11:18 |
650 SEK | 2020-09-22 14:54 |
100 SEK | 2020-09-11 11:53 |
100 SEK | Startpris |