Landskapsmotiv
Signerad: I.Jigrud
Mått på duk: 106 cm x 77 cm
Konditionsrapport: Skada på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Ingvar Jigrud 1918-1994 Oil on canvas
Landscape motifs
Signed: I.Jigrud
Dimensions of canvas: 106 cm x 77 cm
Condition report: Damage to frame, minor age-based wear, no other remarks
750 SEK | 2020-09-10 10:10 |
700 SEK | 2020-09-30 19:50 |
500 SEK | 2020-09-24 15:36 |
100 SEK | Startpris |