Landskapsmotiv
Signerad: Lars Matson
Daterad: 1977
Mått på pannå: 48,5 x 31 cm
Lars Matson 1933-1994 Oil on panel
Landscape motif
Signed: Lars Matson
Dated: 1977
Panel size: 44 x 31 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
500 SEK | 2020-09-24 12:10 |
450 SEK | 2020-09-14 14:13 |
100 SEK | Startpris |