Signerad samt numrerad med blyerts: 9/50
Daterad: 1963
Mått på papper: 62 x 40 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Mindre slitage på blad utanför bildyta, inga övriga anmärkningar
Milorad Bata Mihailovic 1923-2011 Color lithography
Milorad Bata Mihailovitch
Signed and numbered with pencil: 9/50
Dated: 1963
Dimensions on paper: 62 x 40 cm
Loose paper / missing frame
Condition report: Minor wear on paper outside image area, no remarks
150 SEK | 2020-10-01 14:25 |
100 SEK | 2020-09-15 09:50 |
100 SEK | Startpris |