Interiörmotiv
Signerad: E Junttila
Mått på duk: 40 x 59 cm
Einari Junttila 1901-1975 Oil on canvas
Interior motif
Signed: E Junttila
Dimension on canvas: 40 x 59 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
200 SEK | 2020-10-01 13:46 |
150 SEK | 2020-10-01 13:41 |
100 SEK | 2020-09-02 16:06 |
100 SEK | Startpris |