Naivistisk komposition
Signerad: Erik Persson
Mått på pannå: 50 x 61 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre stötskador och färgsläpp i hörnen, inga övriga anmärkningar
Erik Persson 1879-1973 Oil on panel
Naive composition
Signed: Erik Persson
Dimensions of panel: 50 x 61 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor shock damage and paint drop in the corners, no other remarks
2 800 SEK | 2020-10-29 15:02 |
2 600 SEK | 2020-10-29 15:03 |
2 200 SEK | 2020-10-28 19:16 |
1 100 SEK | 2020-10-12 12:04 |
100 SEK | Startpris |