Strandmotiv
Signerad: J.J Bannatyne RSW
Mått på duk: 60 x 35 cm
Konditionsrapport: Färgsläpp, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
John James Bannatyne 1836-1911 Oil on Canvas
Beach motif
Signed: J.J Bannatyne RSW
Dimensions of canvas: 60 x 35 cm
Condition report: Paint drop, minor age-based wear, no other remarks.
1 400 SEK | 2020-10-29 14:59 |
1 300 SEK | 2020-10-29 15:34 |
1 100 SEK | 2020-10-01 14:50 |
700 SEK | 2020-10-27 11:34 |
150 SEK | 2020-10-25 00:37 |
100 SEK | Start price |