Abstrakt komposition
Signerad: Inger Ekdahl
Mått på pannå: 15,5 x 26 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Inger Ekdahl 1922-2013 Mixed media on panel
Abstract composition
Signed: Inger Ekdahl
Dimensions of panel: 15,5 x 26 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
2 800 SEK | 2020-10-29 15:07 |
2 600 SEK | 2020-10-29 15:06 |
1 200 SEK | 2020-10-29 15:01 |
1 000 SEK | 2020-10-29 14:58 |
650 SEK | 2020-10-29 11:25 |
500 SEK | 2020-10-25 20:00 |
350 SEK | 2020-10-21 17:23 |
250 SEK | 2020-10-21 14:45 |
100 SEK | 2020-10-07 12:52 |
100 SEK | Start price |