Konstnär född: 1943
"Augusti-afton"
Signerad: Gärdis
Mått på pannå: 83 x 43 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Gärdis Lindgren Oil on Panel
Artist born: 1943
"August evening"
Signed: Gärdis
Dimensions of panel: 83 x 43 cm
Condition report: Minor paint release, no other remarks
2 800 SEK | 2020-10-29 15:04 |
2 600 SEK | 2020-10-29 15:03 |
1 400 SEK | 2020-10-29 12:24 |
950 SEK | 2020-10-21 16:45 |
650 SEK | 2020-10-20 12:31 |
100 SEK | 2020-09-23 11:20 |
100 SEK | Startpris |