Fjällmotiv
Signerad: S.Fager
Mått bildyta: 17,5 x 15 cm
Saknar ram
Sixten Fager 1920-2010 Watercolor on paper
Mountain motif
Signed: S.Fager
Dimensions image area: 17,5 x 15 cm
Missing frame
Condition report: No remarks
800 SEK | 2020-11-26 15:04 |
750 SEK | 2020-11-26 15:03 |
700 SEK | 2020-11-18 19:13 |
450 SEK | 2020-11-16 21:30 |
350 SEK | 2020-10-22 11:14 |
100 SEK | Start price |