Motiv ren och fjäll
Signerad: Lars Pirak
Mått på duk: 66 x 54 cm
Lars Pirak 1932-2008 Oil on Canvas
Motif clean and scaly
Signed: Lars Pirak
Dimensions of canvas: 66 x 54 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.
22 000 SEK | 2020-11-26 11:19 |
21 000 SEK | 2020-11-26 11:14 |
10 000 SEK | 2020-11-23 21:12 |
7 600 SEK | 2020-11-22 18:50 |
7 200 SEK | 2020-11-22 00:35 |
6 400 SEK | 2020-11-20 10:49 |
2 800 SEK | 2020-11-05 15:45 |
1 800 SEK | 2020-11-17 08:55 |
1 600 SEK | 2020-11-17 08:03 |
1 400 SEK | 2020-11-16 20:38 |
100 SEK | Startpris |