Motiv av kvinna
Signerad: Patrick
Mått på bildyta: 59 x 55 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Patrick Johansson Acrylic on Canvas
Motif of woman
Signed: Patrick
Dimensions of image area: 59 x 55 cm
Condition report: Minor color drop, minor age-based wear, no other remarks.
100 SEK | 2020-11-12 11:59 |
100 SEK | Start price |