Signerad: Y. Edelmann
Numrerad: 333/360
Bildmått: 43,5 x 59,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Yrjö Edelmann 1941-2016 Color lithograph
Signed: Y. Edelmann
Numbered: 333/360
Dimensions image area: 43,5 x 59,5 cm
Conition report: Minor age-based wear, minor wear on frame, no other remarks
2 400 SEK | 2020-11-26 14:44 |
2 200 SEK | 2020-11-26 15:15 |
1 500 SEK | 2020-11-26 15:14 |
1 000 SEK | 2020-11-20 20:52 |
950 SEK | 2020-10-30 16:15 |
500 SEK | 2020-11-16 21:08 |
100 SEK | Startpris |