Landskapsmotiv
Signerad: Gideon Eriksson
Daterad: 1979
Mått på bildyta: 73 x 70 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Gideon Eriksson 1915-1996 Oil on Panel
Landscape motifs
Signed: Gideon Eriksson
Dated: 1979
Dimensions of image area: 73 x 70 cm
Condition report: Minor wear on frame, less age-based wear, no other remarks.
400 SEK | 2020-11-10 09:05 |
350 SEK | 2020-11-20 20:30 |
100 SEK | Startpris |