"Första herdeuppdraget"
Signerad: Ruth Wållberg
Daterad: 1972
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Ruth Wållberg 1920-2008 Oil on panel
"The first shepherd assignment"
Signed: Ruth Wållberg
Dated: 1972
Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks
1 100 SEK | 2020-11-17 13:42 |
1 000 SEK | 2020-11-22 22:17 |
700 SEK | 2020-11-16 21:40 |
550 SEK | 2020-10-26 11:06 |
250 SEK | 2020-11-16 20:46 |
100 SEK | Startpris |