Motiv av sjöman
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 39 x 68,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Motif of the sailor
Signed: CM Lindqvist
Dimensions of canvas: 39 x 68.5 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor paint drop, no other remarks.
250 SEK | 2020-11-16 22:10 |
200 SEK | 2020-11-23 22:20 |
100 SEK | 2020-10-27 15:09 |
100 SEK | Start price |