Konstnär född: 1935
Abstrakt komposition
Monogramsignerad: OG
Mått på duk: 90 x 117 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp och märken, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Olle Gustafsson Oil on canvas
Artist born: 1935
Abstract composition
Monogram signed: OG
Dimensions of canvas: 90 x 117 cm
Condition report: Minor color drops and marks, minor age-based wear, no other remarks.
2 800 SEK | 2020-11-26 09:38 |
2 600 SEK | 2020-10-28 09:51 |
1 600 SEK | 2020-11-24 19:45 |
1 400 SEK | 2020-11-17 15:05 |
100 SEK | Startpris |