Porträtt av kvinna
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 82 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre färgsläpp och märken, inga övriga anmärkningar.
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Portrait of woman
Signed: CM Lindqvist
Dimensions of canvas: 82 x 49 cm
Condition report: Minor age-based wear, less paint loss and marks, no other remarks.
3 200 SEK | 2020-11-22 16:58 |
3 000 SEK | 2020-11-26 15:01 |
2 600 SEK | 2020-11-26 14:57 |
2 200 SEK | 2020-10-22 15:57 |
2 200 SEK | 2020-11-19 19:55 |
1 300 SEK | 2020-11-16 22:07 |
100 SEK | Startpris |