Konstnär född: 1949
Signerad: A.Sehlstedt
Mått på duk: 71 x 44 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Ann-Liz Sehlstedt Oil on canvas
Artist born: 1949
Signed: A.Sehlstedt
Dimensions of canvas: 71 x 44 cm
Conditino report: Minor age-based wear and color drop, no other remarks
3 600 SEK | 2020-11-26 14:53 |
3 400 SEK | 2020-11-26 14:50 |
2 200 SEK | 2020-11-26 09:10 |
1 500 SEK | 2020-11-18 21:59 |
900 SEK | 2020-11-19 17:15 |
750 SEK | 2020-11-13 11:22 |
150 SEK | 2020-11-16 20:04 |
100 SEK | Startpris |