Konstnär född: 1954
"Laxtjärn"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2017
Mått på papper: 152 x 101 cm
Lars Lerin Watercolor on paper
Artist born: 1954
"Laxtjärn"
Signed: Lars Lerin
Dated: 2017
Dimensions of paper: 152 x 101 cm
Condition: No remarks
235 000 SEK | 2020-12-29 15:02 |
230 000 SEK | 2020-12-29 15:01 |
220 000 SEK | 2020-12-29 15:00 |
205 000 SEK | 2020-12-29 11:14 |
185 000 SEK | 2020-12-29 09:32 |
160 000 SEK | 2020-12-28 20:06 |
115 000 SEK | 2020-12-25 15:56 |
110 000 SEK | 2020-12-24 16:40 |
105 000 SEK | 2020-12-21 19:33 |
100 000 SEK | 2020-12-21 19:17 |
98 000 SEK | 2020-12-19 13:48 |
98 000 SEK | 2020-12-21 05:28 |
94 000 SEK | 2020-12-20 20:54 |
45 000 SEK | 2020-12-19 23:26 |
15 000 SEK | 2020-12-19 21:24 |
10 000 SEK | 2020-12-19 19:14 |
2 000 SEK | 2020-12-19 19:13 |
1 300 SEK | 2020-12-19 17:49 |
100 SEK | Start price |