Naivistisk komposition
Signerad: Erik Persson
Mått på pannå: 65 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Erik Persson 1879-1973 Oil on wooden board
Naivistic composition
Signed: Erik Persson
Board size: 65 x 54 cm
Condition report: Minor age-based wear, wear on frame, no other remarks
1 700 SEK | 2020-12-29 12:34 |
1 600 SEK | 2020-12-29 15:06 |
1 000 SEK | 2020-12-21 21:38 |
950 SEK | 2020-12-07 17:10 |
300 SEK | 2020-12-20 19:39 |
100 SEK | Start price |