"Face"
Signerad: XII
Daterad: 1969
Blandteknik & Mastic-tryck på pannå
Mått på pannå: 45 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Malte Nyberg-Tolf 1929-2013 Mixed technique on panel.
"Face"
Signed: XII
Dated: 1969
Mixed technique & Mastic print on panel.
Dimensions of panel: 45 x 54 cm
Minor wear on frame, Minor age-based wear, no other remarks.
5 600 SEK | 2020-12-29 15:13 |
5 400 SEK | 2020-12-29 15:12 |
5 000 SEK | 2020-12-29 11:49 |
4 000 SEK | 2020-12-29 13:17 |
3 600 SEK | 2020-12-29 11:10 |
1 900 SEK | 2020-12-01 11:22 |
1 200 SEK | 2020-12-22 08:21 |
150 SEK | 2020-12-19 20:46 |
100 SEK | Start price |