Konstnär född: 1954
"Bäverdamm"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2006
Mått på papper: 43 x 38 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Lars Lerin Watercolor on paper
Artist born: 1954
"Beaver pond"
Signed: Lars Lerin
Dated: 2006
Dimensions of paper: 43 x 38 cm
Condition: Minor wear on frame, No other remarks
64 000 SEK | 2020-12-29 12:43 |
62 000 SEK | 2020-12-29 15:15 |
62 000 SEK | 2021-01-14 15:55 |
58 000 SEK | 2020-12-29 11:35 |
52 000 SEK | 2020-12-29 09:35 |
46 000 SEK | 2020-12-27 19:49 |
45 000 SEK | 2020-12-27 18:34 |
41 000 SEK | 2020-12-25 14:58 |
34 000 SEK | 2020-12-24 20:05 |
30 000 SEK | 2020-12-22 10:17 |
21 000 SEK | 2020-12-19 19:04 |
100 SEK | Start price |