Motiv av två renar
Signerad: Lars Pirak
Daterad: 1990
Mått på duk: 59 x 34 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Lars Pirak 1932-2008 Oil on Canvas
Motif of two reindeer
Signed: Lars Pirak
Dated: 1990
Dimensions of canvas: 59 x 34 cm
Condition report: Minor age-based wear and color drop, no other remarks
7 000 SEK | 2020-12-29 15:17 |
7 000 SEK | 2020-12-29 15:20 |
6 600 SEK | 2020-12-29 15:18 |
4 800 SEK | 2020-12-22 12:15 |
2 800 SEK | 2020-11-18 10:50 |
100 SEK | Start price |