"Mot Balesudden, Svedjefjärden I"
Signerad: Carina Fager
Mått på duk: 40 x 29 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage på ram, mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar.
Carina Fager Oil on Canvas
"Towards Balesudden, Svedjefjärden I"
Signed: Carina Fager
Dimensions of canvas: 40 x 29 cm
Condition report: Minor age-based wear on frame, minor color drop, no other remarks.
1 500 SEK | 2020-12-28 22:10 |
1 400 SEK | 2020-12-29 15:13 |
700 SEK | 2020-12-26 13:03 |
650 SEK | 2020-12-24 21:31 |
500 SEK | 2020-12-22 08:22 |
450 SEK | 2020-12-15 10:47 |
450 SEK | 2020-12-21 17:58 |
250 SEK | 2020-12-19 19:25 |
150 SEK | 2020-12-19 19:15 |
100 SEK | Start price |