Konstnär född: 1939
"Fjäril för Gunnela"
Signerad med blyerts: Ardy
Daterad: 1970
Numrerad: 47/200
Mått bildyta: 54 x 37 cm
Konditionsrapport: Bild lös i inramningen, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Ardy Strüwer Color lithograph
Artist born: 1939
"Butterfly for Gunnela"
Signed in pencil: Ardy
Dated: 1970
Numbered: 47/200
Dimensions image area: 54 x 37 cm
Condition report: Image loose in the frame, minor age-based wear, no other remarks.
1 600 SEK | 2020-12-25 14:14 |
1 500 SEK | 2020-12-29 15:25 |
1 300 SEK | 2020-12-25 12:10 |
900 SEK | 2020-12-21 23:31 |
550 SEK | 2020-12-19 20:35 |
100 SEK | 2020-11-19 11:18 |
100 SEK | Start price |