Figurscen
Signerad: Lars Norrman
Mått på bildyta: 79 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, märken, inga övriga anmärkningar.
Lars Norrman 1915-1979 Oil on Panel
Figure scene
Signed: Lars Norrman
Dimensions of image area: 79 x 52 cm
Condition report: Minor age-based wear, marks, no other remarks.
750 SEK | 2020-11-25 08:55 |
700 SEK | 2020-12-29 10:56 |
600 SEK | 2020-12-27 13:21 |
300 SEK | 2020-12-22 08:52 |
100 SEK | Start price |