Ängel / Sagofigur
Signerad: R. Högfeldt
Mått bildyta: 22,5 x 32 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Robert Högfeldt 1894-1986 Mixed technique on paper
Angel / fairy tale character
Signed: R. Högfeldt
Dimensions of the image area: 22.5 x 32 cm
Condition report: Minor wear on frame, minor age-based wear, no other remarks
200 SEK | 2020-12-18 14:19 |
150 SEK | 2020-12-21 22:16 |
100 SEK | Start price |