Konstnär född: 1931
"Fågelskrämman"
Signerad: Meijer
Daterad: 1980
Mått på pannå: 25 x 25 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och märken, inga övriga anmärkningar
Sture Meijer Oil on Panel
Artist born: 1931
"The scarecrow"
Signed: Meijer
Dated: 1980
Dimensions of panel: 25 x 25 cm
Condition report: Minor wear-based wear and marks, no other remarks
1 300 SEK | 2020-12-29 15:31 |
1 300 SEK | 2020-12-29 15:32 |
850 SEK | 2020-12-29 12:00 |
850 SEK | 2020-12-29 13:20 |
700 SEK | 2020-12-27 18:37 |
650 SEK | 2020-11-25 14:27 |
600 SEK | 2020-12-23 19:29 |
150 SEK | 2020-12-21 20:43 |
100 SEK | Start price |